Co brání v hubnutí?

Zbývá 2 minut

Nezáleží na tom jaký máte cíl. Pokud budete znát svůj ideální kalorický příjem a vhodné/nevhodné potraviny, budete se divit, jak rychle Vaše váha půjde dolů. Jak rychle si budete připadat plná energie, místo toho abyste se ráno probouzela unavená a zadýchávala se na každém schodišti.

Pouze diagnostika na speciálních přístrojích Vám dá návod, jak hubnout bez hladu.

Díky měření na těchto přístrojích a unikátní české metodě Vám vytvoříme "Metabolický profil".

Z něj se mimo jiné dovíte:

Seznam vhodných a nevhodných potravin. I zdravé potraviny Vám mohou potají bránit v hubnutí, či blokovat tělu správné zpracování živin.
Svůj ideální kalorický příjem. Abyste mohla plynule hubnout bez hladu a následně si váhu udržet.
Gramážový jídelníček. Na základě svého metabolického profilu získáte i gramážový jídelníček.

Diagnostiky probíhají v provozovně Centra výživy

Pobočku najdete pobliž stanice metra Náměstí míru.

Budečská 33 (roh ulice Budečská a Slezská)
120 00 Praha 2


Po - Pá: 8:00 - 20:00

Akce! Vyšetření pro rizikové skupiny nyní ZDARMA

Akce platí pro ženy nad 75Kg a muže nad 100Kg

Z důvodu velkého zájmu je nutná předchozí rezervace zde na webu. Potom, co vyplníte formulář a kliknete na zelené tlačítko Vám zavolá naše asistentka a sdělí Vám nejbližší možný termín Vaší diagnostiky.

Po samotném měření získáte výsledky graficky zpracované a náš specialista Vám je podrobně vysvětlí. Získáte tak nejen samotné výsledky, ale hlavně jejich srozumitelné vysvětlení. Díky tomu budete vědět, jak ihned začít hubnout aniž byste hladověla.

Poplatek za vyšetření je pro rizikové skupiny zdarma. Ostatní platí poplatek pouze 400 Kč (místo 1200Kč) a je možné ho po skončení zaplatit hotově či kartou.

* Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů. Všechny diagnostiky a měření slouží výhradně pro účely výživového poradenství  

Copyright 2022 - nutricniporadnapraha.cz - Všechna práva vyhrazena